Trendy walutowe 26 czerwca 2017 lekki kalendarz ekonomiczny - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 23:15  | 

W piątek 23 czerwca 2017 r. opublikowano tylko jedną ważną wiadomość związaną z kanadyjską gospodarką. Rynek oczekuje na kluczowe dane ekonomiczne w celu stworzenia nowych silnych trendów.

Euro

Opublikowano mnóstwo danych ekonomicznych dotyczących Francji, Niemiec i Strefy Euro, zapewniających mieszane odczyty ekonomiczne.

Wskaźnik Markit/BME Germany Manufacturing PMI dla Niemiec był lepszy od oczekiwań z odczytem na poziomi 59,3 w porównaniu do prognozy na poziomi 59,0. Jednak zarówno PMI Niemiec, jak i PMI Markit, BME Germany dla czerwca 2017 były słabsze od oczekiwań, zarówno w porównaniu do prognoz jak i poprzednich odczytów. Odnosiło się to również do odczytów istotnych dla Strefy Euro, wykazujących ekspansję w działalności produkcyjnej oraz malejące tempo ekspansji dla sektora usług.

Trend EURUSD jest obecnie konsolidowany i szuka podstawowego katalizatora, ale wzrósł o 0,37% z 1,1143 do 1,1211.

Dolar kanadyjski

Indeks cen towarów i usług konsumenckich dla Kanady był w maju niższy od prognozy i poprzednich wyników, co wskazuje na brak presji inflacyjnej. Wynik 1,3% w porównaniu z prognozą na poziomie 1,5% nie stanowił wsparcia dla dolara kanadyjskiego, ponieważ jest bardzo bliski docelowego niskiego poziomu inflacji dla Banku Kanady. Choć wzrosty cen ropy naftowej mogłyby teoretycznie wspierać siłę dolara kanadyjskiego, niższy wynik wskaźnika CPI miał znaczący wpływ, przez co kurs USD CAD wzrósł o 0,25% z 1,3208 do 1,3309.

Obecnie trend dolara kanadyjskiego jest spadający w porównaniu do dolara amerykańskiego. Jednak jeśli utrzyma się wzrost cen ropy naftowej, to trend zniżkowy pary może ulec zahamowaniu.

Dolar amerykański

Amerykański Markit US Manufacturing PMI i Markit US Services PMI wykazały wzrost i ekspansję w przypadku Strefy Euro, ale przy zmniejszającej się stopie.

Wskaźnik sprzedaży nowych domów w maju wykazał wzrost o 2,9% w porównaniu do poprzedniego wyniku na poziomie -7,9% oraz prognozy na poziomie 3,7%, co jest korzystne dla gospodarki USA. Pozostałe dane liczbowe dotyczące sprzedaży domów w USA wykazały, że wydatki konsumpcyjne są duże, a sektor mieszkaniowy jest w dobrej kondycji i może wspierać wzrost gospodarczy. Jednak rynek walutowy wykazał niewielki entuzjazm w stosunku do rzeczywistych danych ekonomicznych. Z powyższych względów:

Kurs GBPUSD wzrósł o 0,28% z 1,2671 do 1,2745.

Kurs AUDUSD wzrósł o 0,36% z 0,7534 do 0,7586.

Kurs USDJPY spadł nieznacznie o 0.04% z 111.45 do 111.13.

Kurs USDCHF spadł o 0,24% z 0,9725 do 0,9674, częściowo ze względu na wzrost cen złota.

Kalendarz ekonomiczny, poniedziałek 26 czerwca 2017

Istnieją ważne dane ekonomiczne dotyczące amerykańskich zamówień na dobra trwałe oraz niemieckiego indeksu IFO. Z tego względu istnieje duża możliwość wahania kursu pary EURUSD, a w zależności od wyników dotyczących amerykańskich zamówień na dobra trwałe możliwe są także pewne wahania kursów innych par walutowych.

trendy walutowe, wiadomości, kursy, dolar, euro
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.