Trendy walutowe na dzien 11 lipca 2017 wzrost kursu usd przez wiadomosci z japonii i europy - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 09:50  | 

W ciągu dnia, w którym nie ma ważnych wiadomości gospodarczych, nie oczekuje się dużej zmienności na rynku. Tak było w poniedziałek, 10 lipca 2017 roku. Rynek Forex oczekuje ważnych ogłoszeń dotyczących gospodarki w drugiej połowie tygodnia. Jednym z nich jest ogłoszenie stóp procentowych przez Bank Kanady, co będzie miało miejsce w środę, 12 lipca. Wiadomość ta może się przyczynić do powstania nowego trendu związany z parą USDCAD.

Jen japoński

Japoński Economy Watchers Current Index wyniósł 50,0, co jest wynikiem wyższy od prognozowanego wyniku na poziomie 49,0. Wskazuje to na zwiększony optymizm firm związanych z usługami konsumenckimi, co stanowi pozytywną interpretację dla jena.

Jednakże reakcja na tę wiadomość była bardzo mała, w wyniku czego kurs USD JPY wzrósł lekko o 0.08% z 113.91 do 114.30. Kurs USD JPY jest w trendzie wzrostowym od początku lipca 2017 roku.

Euro

Niemiecki bilans handlowy wykazał w maju dodatkową nadwyżkę z odczytem 22,0 mld, co jest wynikiem znacznie wyższym niż prognoza (18,7 mld). Wykazano także nadwyżkę niemieckiego rachunku bieżącego i wyższy eksport i import dla niemieckiej gospodarki. Te ekonomiczne odczyty wskazują na wzrost gospodarczy niemieckiej gospodarki i są również korzystne dla euro. Niemcy są największą gospodarką w strefie euro, dlatego wyższy bilans niemieckiego handlu wskazuje na zwiększony popyt na euro.

Pomimo tych pozytywnych wyników ekonomicznych, kurs EUR USD nie zmienił się znacznie, a nawet spadł o 0,05% z 1,1418 do 1,1382.

Dolar amerykański

W czerwcu 2017, indeks zmian na rynku pracy w Stanach Zjednoczonych (the US Labor Market Conditions Index Change) wyniósł 1,5, czyli był niższy od prognozy (2,5), ale nadal odzwierciedlał poprawę aktywności na rynku pracy, na co wskazywał także opublikowany w piątek 7 lipca 2017 wskaźnik zatrudnienia w sektorze pozarolniczym. Bez wpływu innych wiadomości gospodarczych, dolar amerykański umocnił się nieznacznie w stosunku do pozostałych walut.

Kurs GBP USD spadł o 0.08%, z 1.2908 na 1.2858.

Kurs AUD USD wzrósł o 0,03%, z 0,7587 do 0,7614.

Kurs USD CAD wzrósł o 0,10%, z 1,2871 do 1,2933.

Kurs USD CHF wzrósł o 0,25%, z 0.09630 do 0,9675.

Ceny złota i ceny ropy również miały wąską sesję giełdową.

Kalendarz ekonomiczny, wtorek 11 lipca 2017

Przez drugi dzień z rzędu, kalendarz ekonomiczny jest lekki. Opublikowane zostaną raporty dotyczące australijskiego wskaźnika NAB Business Confidence w czerwcu, japońskich zleceń na narzędzia maszynowe (the Japanese Machine Tool Orders) i kanadyjskich danych dotyczących mieszkań (the Canadian Housing Starts). Oczekuje się zmienności na niskim poziomie.

kalendarz ekonomiczny, wydarzenia, wiadomości, 11 lipca, kurs walut
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.