Unionpay Platnosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 18:55  | 

UnionPay

China UnionPay to usługa bankowości i sieć międzybankowa, zgodna z konkurencyjnymi modelami Visa i Mastercard. Firma została założona w 2002 roku przez Chiński Bank Ludowy, a od tego czasu wzrosła do rangi emitenta kart i liczby do sieci w przetwarzaniu transakcji na całym świecie.

Podobnie jak w plastikowych plastikach Visa lub Mastercard, muszą być ustanowione terminale handlowe (w sklepie i online), aby akceptować karty UnionPay. Przez pierwsze dziesięć lat istnienia UnionPay był używany głównie w Chinach; Jednak w ciągu ostatnich kilku lat sieć dodała więcej międzynarodowych oddziałów i zaczęła rozwijać oferty usług dla chińskich posiadaczy kart zagranicznych, a także dla nowych międzynarodowych klientów, aby wykorzystać ich szybko rozwijającą się sieć i usługi.

Skąd pochodził UnionPay?

UnionPay został założony przez Bank Ludowy w Chinach (PBOC) w 2002 r., Chociaż sieci międzybankowe istniały w Chinach wcześniej. Prezes PBOC miał niezbędny poparcie i uważał, że wsparcie Banku mogłoby stworzyć większą, ostatecznie międzynarodową sieć; Od tego czasu sukces UnionPay pokazał właśnie to.

UnionPay zorganizował pierwszą sieć międzybankową bankomatów w Chinach i ukończyła pierwszą ofertę usług z bazą produktów kart kredytowych i debetowych. W krótkim czasie karty UnionPay stały się najbardziej popularne w Chinach. Firma poszerzyła swoją listę produktów i utworzyła nowe spółki zależne, szczególnie gdy zaczęli rozwijać się na arenie międzynarodowej; Jednak mantra firmy "pragmatyzm" w marketingu i podejmowaniu decyzji pomogła utrzymać stałą, mniej ryzykowną stopę wzrostu.

Z siedzibą w Szanghaju, UnionPay zaczęła przyjąć bardziej międzynarodowy model po silnym ustanowieniu się jako największy emitent kart w Chinach. W 2010 r. UnionPay udostępniono do finansowania na kontach PayPal, aw 2013 r. Umowa z firmą Discover zapewniała dodatkowe możliwości kupującym w Internecie i poza nim. Dzięki dwóm markowym funkcjom pomiędzy UnionPay i jego oddziałami, dzisiejsi posiadacze karty mają możliwość podróżowania i uzyskiwania dostępu do swoich funduszy w ponad 100 krajach na całym świecie.

Jako uzupełnienie nowego, międzynarodowego modelu powstał UnionPay International, wprowadzając dodatkowe usługi dla klientów i promując korzystanie z kart za granicą.

Choć UnionPay jest za Mastercard i Visa w wielu krajach, w których ma swoją obecność, to jest zasięg na 100 krajów, nie ma się czym chwalić. Od roku 2014 UnionPay znalazł się na pierwszym miejscu w wydaniu kart i numer dwa w liczbie transakcji. Coroczne pułapy dotyczące wypłat gotówkowych dla chińskich posiadaczy kart poza granicami kraju ograniczają użycie, a mimo to UnionPay nadal jest najszybciej rozwijającą się kartą bankową na świecie, z ponad 6 miliardami kart.

Kto korzysta z UnionPay?

Założona piętnaście lat temu, w pierwszej połowie jej kadencji UnionPay cieszyła się korzyściami płynącymi z centralnego rynku azjatyckiego, a jego wydatki zaczęły rosnąć; I ugruntowane zasadniczo w powiązaniach chińskich banków, dostawcy kart i sieci pozostały w przeważającej mierze popularne w Chinach niż za granicą.

Z biegiem czasu, a w dużej mierze jako produkt powiązań podwójnych marki z firmą Discover, sieć wzrosła do obecności w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki dostępnym kartom kredytowym i debetowym, a także kartom przedpłaconym i innym usługom finansowym bogata lista produktów wprowadziła karty UnionPay do kieszeni ponad 750 milionów odbiorców. Wraz ze zwiększonym zasięgiem międzynarodowym oraz rozbudowaną siecią bankomatów i instytucjonalnych stowarzyszeń, dziś coraz więcej praktyk jest dziś bardziej praktyczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Podstawowymi produktami na stronie UnionPay są:

 • Karty debetowe
 • Karty kredytowe
 • Karty IC (z normami EMV)
 • QuickPass (oparta na chipie platforma do płatności bezstykowych)
 • Karty przedpłacone
 • Karty komercyjne
 • Karty Premiera
 • Karty tematyczne dla Azji (dla osób podróżujących służbowo w całej Azji)

I dodatkowe usługi obejmują:

 • Globalny zwrot podatku (dostępny w 37 różnych krajach i regionach)
 • Globalna pomoc i usługi concierge (dla posiadaczy kart premium)
 • Usługi w nagłych przypadkach pomocy gotówkowej
 • UnionPay Money Express (usługa przekazania, dostępna dla konkretnych krajów)
 • Platforma U Plan (partnerstwo z 1600 kupców oferujących ekskluzywne kupony do posiadaczy kart)

Co sprawia, że ​​UnionPay jest wyjątkowy?

Tam, gdzie wcześniejsze próby sieci międzybankowych w Chinach nigdy nie przyniosły sukcesu, jak UnionPay, wsparcie tych ostatnich przez PBOC okazało się niezastąpione w długotrwałym sukcesie sieci.

Na globalnym poziomie, w ciągu 15 krótkich lat UnionPay wzrosła do ilości wydawanych kart i przetwarzania transakcji, które przewyższają nawet Mastercard i Visa. Szacuje się 6 miliardów kart w ciągu dekady i 750 milionów osób i firm ufa UnionPay jako ich wydawcy karty i sieci przetwarzania.

Dzięki wymianie w zakresie płatności mobilnych i bezstykowych, handlu elektronicznego i eWalletów UnionPay przeszedł przez charakterystyczny pragmatyzm, aby otworzyć bardziej solidną ofertę produktów i zwiększyć zasięg na skalę międzynarodową. QuickPass, technologia transferu energii elektrycznej do płatności bezstykowych na terminale sprzedaży, pomagała UnionPay nadążać za innymi globalnymi sieciami w ostatnich latach. Dodanie UnionPay jako źródła finansowania do konta PayPal pomogło również UnionPay uniknąć upadku.

UnionPay International jest spółką zależną firmy, która wykazuje zaangażowanie w rozwój firmy w sferze międzynarodowej oraz świadczenie usług dla posiadaczy kart, które umożliwiają podróżowanie swoimi kartami, promowanie transakcji transgranicznych oraz wspieranie bieżących innowacji i elastyczności na rynku. Dzięki płatnym płatnościami UnionPay dostępnym w ponad 100 krajach i związkom z podwójnym brandingiem UnionPay nabył z innymi międzynarodowymi markami, nic dziwnego, że UnionPay stał się najszybciej rozwijającym się wydawcą kart na świecie.

Złóżmy to. Głównymi zaletami UnionPay są:

 • Największa sieć, z dużym potencjałem
 • Karty akceptowane w ponad 100 krajach
 • Zróżnicowana baza produktów, z kartami dla większości możliwych zastosowań
 • Najbardziej zaufana sieć w Chinach, dla każdego, kto prowadzi interesy z chińskimi firmami
 • Technologia QuickPass umożliwia płatności bezstykowe (w wybranych krajach)
 • Globalne usługi zwrotu podatku (w wybranych krajach)
 • Podwójna marka z podmiotami powiązanymi przedłużająca nabywcę więcej kupców
 • Platforma partnerska U Plan z ekskluzywnymi ofertami dla posiadaczy kart
 • Wiele dodatkowych usług świadczonych dla posiadaczy kart

Głównymi wadami są:

 • UnionPay jest reprezentowany w mniej krajach niż w innych głównych sieciach kartowych
 • Wiele funkcji i usług ogranicza się do niewielkiej liczby krajów
 • Zalicza się do rocznych wypłat gotówkowych, niezależnie od ich równowagi
 • UnionPay wprowadza obecnie tylko karty chipowe; Poprzednio inna technologia była wykorzystywana jako bezpieczeństwo kart, której przeciwnicy twierdzili, że nie była tak bezpieczna jak technologia chipowa

UnionPay okazał się być realnym rywalem dla Mastercard, Visa i tym podobnych. Wraz z pierwotną obecnością w Azji Środkowej sieć wzrosła do globalnych proporcji, a widoczne ambicje pozostały konkurencyjne w obszarze handlu elektronicznego w Chinach i za granicą. W ciągu 15 lat wydano miliardy kart UnionPay, a listy produktów i usług nadal rosły.

Na stronie internetowej UnionPay wizja firmy polega na pragmatycznej ekspansji i dzieleniu się sukcesem między firmą a klientami, którym służą. Jest to wizja, która na wszystkich rachunkach została wykonana z powodzeniem iz wysokimi celami na przyszłość.

Chiński bankcard, chińska metoda płatności, alternatywa dla mastercard, alternatywa dla wizy, chiński wydawca kart, unionpay quickpass, kupcy uplan
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.