Usdjpy wyglada bezbronnie w obliczu wiadomosci dotyczacych zamowien fabryk w usa - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
04.05. 2017 23:48  | 

Dolar amerykański (USD) spadł w czwartek w stosunku do jena japońskiego (JPY), zmniejszając cenę pary walutowej USDJPY do wartości poniżej 113.00 na skutek wiadomości dotyczących amerykańskich zamówień fabryk.

Trend pozostaje wzrostowy ze względu na wysoki szczyt w ostatnim ruchu zwyżkowym.

Analiza techniczna

Para jest sprzedawana około 112.69. Wsparcie może być notowane około 112.40, różowa linia trendu jak i 23.6% zniesienia Fibonacciego są powyżej 112.00, liczba psychologiczna 111.69.

Z drugiej strony, opór jest notowany na poziomie około 112.88, obszar średniego oporu horyzontalnego powyżej 113.00, górna linia trendu oznaczona na wykresie kolorem czerwonym daje 115.50, długoterminowy poziom oporu.

Jak para USDJPY zareagowała na poprzednie wiadomości dotyczące zamówień fabryk?

Para USDJPY nie wykazała wyraźnej zmiennośći po opublikowaniu dwóch ostatnich rapotów dotyczących zamówień fabryk ponieważ ich rzeczywisty wynik był zgodny z przewidywaniami ekspertów. Wyniósł odpowiednio 1,0% i 1,2%.

Jak handlować dzisiejszymi wiadomościami dotyczącymi zamówień fabryk?

Zakup opcji kupna USDJPY może być dobrą strategią jeśli dane dotyczące zamówień fabryk będą lepsze niż prognoza.

Zakup opcji sprzedaży USDJPY może być dobrą strategią jeśli dane dotyczące zamówień fabryk nie będą zgodne z przewidywaniami ekonomistów.

Pozostałe aktywa

W dodatku do pary USDJPY, trading EURUSD, GBPUSD oraz USDCHF także może być dobrą strategią ponieważ wyżej wymienione pary walutowe są wysoce reaktywne na wiadomości dotyczące zamówień fabryk w USA.

dolar, jen, usdjpy, raport zamówień fabryk, analiza, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.