Watpliwosci zwiazane z tegorocznymi wyborami w uk - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
08.06. 2017 18:36  | 

Pozostał tylko jeden dzień do rozpoczęcia wyborów w Wielkiej Brytanii. Rynki są zaniepokojone, ponieważ ostatnie wybory pokazały, że różnica pomiędzy Partią Pracy i Konserwatystami się zmniejszyła. Niezależnie od tego kto wygra, spodziewamy się dużej zmienności na rynkach zwłaszcza w przypadku funta brytyjskiego.

Scenariusz przed dniem wyborów

Ryzyko, że Teresa May nie uzyska większości wyraźnie wzrosło, na co wskazują ostatnie dane od Survation. Sondaż przedwyborczy wskazuje, że Konserwatyści otrzymają 44% głosów, a opozycyjna Partia Pracy 36%.

Podczas gdy większość inwestorów spodziewa się wygranej partii Teresy May, to nie sądzą aby to zwycięstwo zostało osiągnięte przytłaczającą ilością głosów. Jeśli May nie osiągnie przewagi 12 miejsc, autorytet oraz rząd zostaną podważone zarówno wewnątrz partii konserwatystów jak i wśród liderów UE.

Dodatkowo, po raz pierwszy od objęcia stanowiska i referendum ws. Brexitu, sondaż ComRes okazał się negatywny dla Teresy May. Z tego względu, zwycięstwo dużą przewagą głosów jest raczej wątpliwe.

Ponadto, ostatnie tragiczne wydarzenia w Londynie mogą znacząco wpłynąć na wynik czwartkowych wyborów. Obie partie z pewnością złożą deklaracje walki z terroryzmem. Ktokolwiek poprzez nawiązanie do tej sprawy zdobędzie przychylność niezdecydowanych wyborców, uzyska pożądaną większość.

Funt brytyjski doświadczył ostatnio dużej zmienności w zależności od wyników sondaży. Jednego tygodnia para funt szterling-dolar doświadczyła 12,5 % zmienności, osiągając najwyższe poziomy od stycznia 2017 roku.

Jak zareagują rynki na przegraną Teresy May?

Obecnie rynki doświadczają zwycięstwa partii Konserwatystów, co wspiera wzrost do poziomu 1.32 dolara. Jednak co się stanie gdy partia Teresy May przegra? Możemy być świadkami kolejnego szokującego wyniku, podobnie jak w przypadku wygranej Konserwatystów w 2015 roku czy Donalda Trumpa w listopadzie 2016.

W przypadku takiego wyniku, zarówno funt brytyjski jak i akcje mogą dramatycznie spaść. Niepewność może spowodować, że zagraniczni inwestorzy przeznaczą pieniądze dla Wielkiej Brytanii. Para GBPUSD może w tym scenariuszu spaść poniżej 1.24.

W przypadku wygranej Partii Pracy, Brexit będzie łagodniejszy, co może być dobre dla funta i przyczynić się do jego wzrostu. Jeśli jednak Partia Pracy zmieni politykę ekonomiczna np. zwiększając podatki od firm i podatek od transakcji finansowych, rynki mogą zareagować spadkiem.

wybory, UK, wyniki, funt, dolar, trendy
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.