Watpliwosci zwiazane z tegorocznymi wyborami w uk - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
08.06. 2017 18:36  | 

Pozostał tylko jeden dzień do rozpoczęcia wyborów w Wielkiej Brytanii. Rynki są zaniepokojone, ponieważ ostatnie wybory pokazały, że różnica pomiędzy Partią Pracy i Konserwatystami się zmniejszyła. Niezależnie od tego kto wygra, spodziewamy się dużej zmienności na rynkach zwłaszcza w przypadku funta brytyjskiego.

Scenariusz przed dniem wyborów

Ryzyko, że Teresa May nie uzyska większości wyraźnie wzrosło, na co wskazują ostatnie dane od Survation. Sondaż przedwyborczy wskazuje, że Konserwatyści otrzymają 44% głosów, a opozycyjna Partia Pracy 36%.

Podczas gdy większość inwestorów spodziewa się wygranej partii Teresy May, to nie sądzą aby to zwycięstwo zostało osiągnięte przytłaczającą ilością głosów. Jeśli May nie osiągnie przewagi 12 miejsc, autorytet oraz rząd zostaną podważone zarówno wewnątrz partii konserwatystów jak i wśród liderów UE.

Dodatkowo, po raz pierwszy od objęcia stanowiska i referendum ws. Brexitu, sondaż ComRes okazał się negatywny dla Teresy May. Z tego względu, zwycięstwo dużą przewagą głosów jest raczej wątpliwe.

Ponadto, ostatnie tragiczne wydarzenia w Londynie mogą znacząco wpłynąć na wynik czwartkowych wyborów. Obie partie z pewnością złożą deklaracje walki z terroryzmem. Ktokolwiek poprzez nawiązanie do tej sprawy zdobędzie przychylność niezdecydowanych wyborców, uzyska pożądaną większość.

Funt brytyjski doświadczył ostatnio dużej zmienności w zależności od wyników sondaży. Jednego tygodnia para funt szterling-dolar doświadczyła 12,5 % zmienności, osiągając najwyższe poziomy od stycznia 2017 roku.

Jak zareagują rynki na przegraną Teresy May?

Obecnie rynki doświadczają zwycięstwa partii Konserwatystów, co wspiera wzrost do poziomu 1.32 dolara. Jednak co się stanie gdy partia Teresy May przegra? Możemy być świadkami kolejnego szokującego wyniku, podobnie jak w przypadku wygranej Konserwatystów w 2015 roku czy Donalda Trumpa w listopadzie 2016.

W przypadku takiego wyniku, zarówno funt brytyjski jak i akcje mogą dramatycznie spaść. Niepewność może spowodować, że zagraniczni inwestorzy przeznaczą pieniądze dla Wielkiej Brytanii. Para GBPUSD może w tym scenariuszu spaść poniżej 1.24.

W przypadku wygranej Partii Pracy, Brexit będzie łagodniejszy, co może być dobre dla funta i przyczynić się do jego wzrostu. Jeśli jednak Partia Pracy zmieni politykę ekonomiczna np. zwiększając podatki od firm i podatek od transakcji finansowych, rynki mogą zareagować spadkiem.

wybory, UK, wyniki, funt, dolar, trendy
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.