Wszystko co powinienes wiedziec o kryptowalutach - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
08.07. 2017 22:00  | 

Kryptowaluty są coraz częściej wspominane w mediach, a związane z nimi technologie stają się coraz bardziej powszechne w sektorze finansowym. System wirtualnych walut stopniowo wchodzi do głównego nurtu.

Spójrzmy na osiem istotnych faktów na temat kryptowalut.

1. Czym jest kryptowaluta?

Kryptowaluta jest wirtualną walutą, określaną również terminem waluta cyfrowa. Stanowi aktywa cyfrowe, które działają jako środek wymiany wartości. Kryptowaluta stanowi alternatywę dla waluty fizycznej. Nazwa \"krypto\" - waluta wynika z faktu, że wirtualny system walutowy stosuje zasady kryptograficzne w celu zabezpieczenia transakcji dokonanych w systemie cyfrowym. Środki kryptograficzne są również stosowane do kontrolowania dostaw cyfrowej waluty, która jest w obiegu.

2. Zdecentralizowany system księgowy

System kryptowalut opiera się na decentralizacji - tak, że żaden pojedynczy serwer lub organ centralny nie jest w stanie kontrolować waluty i jej podaży. Osiąga się to poprzez zdecentralizowany system księgowy, który stosuje system szyfrowania i weryfikacji wszystkich transakcji między użytkownikami cyfrowej sieci walutowej.

Waluty cyfrowe są źródłem otwartym i nie są kontrolowane przez osoby trzecie, co uważa się je za jedną z głównych przewag kryptowalut nad walutami tradycyjnymi. Zamiast jednego podmiotu (np. rządu lub banku centralnego) kontrolującego podaż pieniądza, każdy członek społeczności użytkowników kryptowalut (tj. każdy posiadacz konta) przyczynia się do jednolitego, publicznego księgowania transakcji.

3. Zapobieganie oszustwom

Zabezpieczenie systemu transakcji kryptowalut utrzymuje się za pośrednictwem systemu blockchain. Dla każdej transakcji przy użyciu kryptowaluty istnieje niepowtarzalny podpis cyfrowy - zarówno nabywca, jak i sprzedający otrzymują ten podpis podczs transakcji.

Ten cyfrowy podpis zawiera klucz publiczny i klucz prywatny. Klucz publiczny tworzy podpis i wskazuje, kto ma wysyłać pieniądze, podczas gdy klucz prywatny jest stosowany do weryfikacji podpisu i uwierzytelnienia legalności transakcji. Ta procedura zapewnia prawidłowe rejestrowanie transakcji. Ponadto zapewnia, że zgodnie z zamiarem odpowiednia strona otrzymuje określoną kwotę. Zasadniczo oznacza to, że każdy użytkownik jest w stanie zaakceptować pieniądze poprzez potwierdzanie transakcji dzięki bezpiecznej procedurze weryfikacji.

4. Blockchain

Transakcje w całym systemie kryptowalut są \"niezmienne\" - tzn. nie można ich zmienić. Jest to kolejna kluczowa przewaga nad walutą fizyczną. W tym miejscu wchodzi technologia blockchain. Cały proces transakcji jest przeprowadzany przy użyciu znaczników czasu, aby zachować chronologiczny porządek kroków w transakcji.

Procedury transakcji są umieszczane w \"bloku\", który zostaje na stałe dołączony do księgi kryptowaluty, a następnie staje się widoczny publicznie. Uważa się, że wszystko w tym bloku zachodzi w tym samym czasie.

5. Bitcoin

Kryptowalutą dominującą obecnie w obiegu jest Bitcoin. Bitcoin został wprowadzony w 2009 roku. Jego twórcą jest programista lub grupa programistów znanych pod nazwą Satoshi Nakamoto, którzy pozostają anonimowi do dziś. Bitcoin został po raz pierwszy udostępniony jako oprogramowanie open source i był pierwszą cyfrową walutą typu peer to peer do zastosowania modelu kryptowaluty, w którym transakcje występują bez scentralizowanej trzeciej strony.

Od czasu uruchomienia w 2009 roku wartość Bitcoina ulegała znacznym wahaniom. Jednakże w ubiegłym roku, gdy wzrosło zaufanie do kryptowalut i kiedy przeniosły się one do głównego nurtu, wartość Bitcoina wzrosła o ponad 400%. W ciągu ostatnich ośmiu lat liczba kupców i instytucji akceptujących bitcoina znacznie wzrosła - zwłaszcza w dużych miastach, takich jak Londyn, Paryż i Manhattan.

6. Inne kryptowaluty – Altcoins

Od momentu uruchomienia Bitcoina powstało wiele innych kryptowalut, które wprowadzono do obiegu. Te dodatkowe kryptowaluty są często określane jako altcoiny i są uważane za alternatywę dla bitcoina.

Najbardziej popularnymi alternatywnymi kryptowalutami są Litecoin, Eter, Ripple i Monero. Każda waluta ma swoje subtelne idiosynkrazje w użyciu. Jednak każda z nich stosuje bezpieczną technologię blockchain, aby zapobiec oszustwom. Szczególnie Monero stało się znane i popularne pod kątem zapewnienia prywatności i zmniejszenia wykrywalności.

7. Legalność

Status legalności różnych kryptowalut różni się zasadniczo na całym świecie. Każdy kraj ma własną perspektywę i prawa wobec walut cyfrowych. Wiele państw zaakceptowało handel kryptowalutami - na przykład Stany Zjednoczone i niektóre kraje Europy. Jednakże istnieją kraje, które wyraźnie ograniczyły stosowanie kryptowalut lub całkowicie ich zakazały. Biorąc pod uwagę, że kryptowaluty są stosunkowo nowe, wciąż istnieje dużo niejednoznaczności co do legalności ich używania.

Na przykład w Rosji kryptowaluty są legalne - ale jednocześnie nielegalne jest kupowanie towarów w dowolnej walucie innej niż rubel rosyjski. Ponadto niektóre kraje, takie jak Chiny, mają odrębne przepisy prawa dotyczące korzystania z Bitcoina. Na przykład na początku 2014 roku, Bank Centralny Chin zakazał wykorzystywania Bitcoina przez instytucje finansowe w Chinach.

8. Co potem...? Regulacje.

Zarówno wartość, jak i popularność walut online rośnie w szybkim tempie od momentu powstania Bitcoina w 2009 roku. Wzbudziło to oczywiście obawy dotyczące regulacji wszystkich transakcji finansowych. Dodatkowo rośnie obawa, że kryptowaluty ułatwiają coraz większą liczbę przestępstw internetowych.

Krajowe organy nadzoru finansowego, takie jak FCA w Wielkiej Brytanii, coraz częściej współpracują z przedsiębiorstwami z sektora finansów i technologii, aby dowiedzieć się więcej na temat tej dziedziny i zrozumieć, w jaki sposób przepisy mogą pomóc w bezpiecznym i dynamicznym rozwoju kryptowalut. Warto zauważyć, że możemy spodziewać się, że ceny kryptowalut spadną, gdy poziom regulacja wzrośnie.

kryptowaluty, bitcoin, altcoins, monero, legalność, działanie, regulacje
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.