Zapowiedz raportu o zatrudnieniu w sektorze pozarolniczym nfp - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
05.05. 2017 22:00  | 

Niedługo zostanie opublikowany raport o zatrudnieniu w sektorze pozarolniczym dla kwietnia, który stanowi jedną z dwóch ostatnich przeszkód dla podwyżki stopy procentowej w czerwcu. Obecnie FED sugeruje 94% prawdopodobieństwo wzrostu stopy procentowej w czerwcu.

Wynik powyżej oczekiwań przyczyniłby się do umocnienia dolara amerykańskiego w stosunku do innych walut.

Konsensus

Obecnie prognoza przewiduje stworzenie 185 tys. miejsc pracy, przedział od 140 tys. do 220 tys. Jeśli wynik nie będzie powyżej oczekiwań, spowoduje to potencjalne przyśpieszenie FED, a wynik poniżej 100 tys. zahamuje FED.

Kolejnym składnikiem raportu NFP są zarobki na godzinę. Brak inflacji pensji pozwolił FED na podwyższenie stóp procentowych. Jednakże, są znaki wskazujące, że inflacja wzrośnie wraz ze skurczeniem się rynku. Raport pokazuje także, że pracodawcy sektora o niskich pensjach takich jak restauracje i detaliści, mają problemy z utrzymaniem pracowników.

Przejściowa słabość

Obecnie toczy się dyskusja ekonomistów i traderów na temat słabych wyników gospodarczych w pierwszym kwartale. Wzrost PKB był niższy niż 1% podczas gdy wiele danych zaprzeczało jakoby amerykańska gospodarka miała przyśpieszyć, co miało prowadzić do stabilizacji inflacji i stóp procentowych.

Słabe wyniki raportu NFP potwierdzą przewidywania pesymistów, że słabe wyniki ropy naftowej, sprzedaży samochodów, detalistów oraz produkcji przemysłowej są zwiastunem spowolnienia gospodarczego.

Przypadek dobych wyników

Współczynnik bezrobocia nie wykazał niepokojów na rynku pracy. Dodatkowo, współczynnik porzucenia pracy pozostaje wysoki. To pokazuje, że pracownicy zachowują się pewnie na rynku pracy. Zasadniczo, dane dotyczące zatrudnienia pokazują, że dotychczasowa słabość gospodarki nie dotknęła rynku pracy.

NFP, raport, zatrudnienie, analiza, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.