Jak wykonać wpłatę - Zarób w 24 godziny
More information
Jak wpłacić pieniądze za pomocą karty kredytowej/debetowej Jak wpłacić pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego Skrill Neteller Ukash
 

Jak wpłacić pieniądze za pomocą karty kredytowej/debetowej Jak wpłacić pieniądze za pomocą karty kredytowej/debetowej  Zalecany sposób dokonania wpłaty

Karta kredytowa lub debetowa to łatwy sposób na wpłatę pieniędzy, bowiem transakcja jest przetwarzana natychmiast.

Aby dokonać wpłaty za pomocą karty, musi ona posiadać aktywną opcję transakcji online. Niektóre karty mają transakcje online      domyślnie wyłączone, więc w takiej sytuacji należy zwrócić się do banku z zapytaniem o możliwość korzystania z karty podczas realizowania płatności online. Jeśli próbowali Państwo dokonać wpłaty kartą, a operacja nie powiodła się, należy skontaktować się z bankiem. Niektóre banki włączają tę funkcję na żądanie, inne pozwalają zrobić to samodzielnie za pośrednictwem bankowości internetowej.

Jeśli rzeczywiście nie możecie Państwo używać swojej karty online lub nie chcecie wprowadzać danych karty przez Internet, zawsze pozostaje skorzystanie z jednej z poniższych opcji.

Jak wpłacić pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego Jak wpłacić pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego  Zalecany sposób dokonania wpłaty

Wszyscy brokerzy oferują możliwość dokonywania wpłat za pomocą przelewu bankowego. Ogólnie rzecz biorąc, zazwyczaj dostępne są dwie opcje - wpłata na rachunek bankowy brokera ulokowany albo w banku w tym samym kraju, albo zagranicznym. Opcje przelewu są często określane przez brokerów w następujący sposób: "Wire Transfer" oraz "Fast Bank Transfer". Gdziekolwiek ujrzysz opcję "Fast Bank Transfer", wybierz właśnie ją, ponieważ oznacza ona lokalny rachunek bankowy w większości krajów na całym świecie - taka operacja jest łatwiejsza do przeprowadzenia i tańsza.

Jeśli broker ma tylko rachunek w banku zagranicznym, konieczne będzie zrealizowanie przelewu międzynarodowego, z którym zazwyczaj związane są dodatkowe opłaty, a dodatkowo może on potrwać kilka dni. W tym przypadku lepiej jest dokonać wpłaty kartą kredytową. Jednakże, jeśli naprawdę chcesz wysłać tradycyjny przelew bankowy, możesz to zrobić za pośrednictwem bankowości internetowej lub w najbliższym oddziale banku.

Skrill Jak wpłacić pieniądze przy użyciu Skrill

Skrill/Moneybookers jest usługą typu portfel elektroniczny bardzo podobną do PayPal. Możesz ją wykorzystać do uzyskania dostępu do pieniędzy w dowolnym miejscu na świecie. Jest bardzo łatwa w użyciu - można wpłacać pieniądze na konto Skrill za pomocą standardowego przelewu bankowego. Kiedy masz już pieniądze na swoim koncie Skrill, możesz teraz dokonać wpłaty, dokonać płatności przez Internet lub wysłać pieniądze do konkretnej osoby. Nie musisz wtedy korzystać z karty kredytowej/płatniczej, a wszystkie płatności są zawsze przetwarzane natychmiast.

Proponujemy zapoznać się z poradnikiem na temattworzenia konta Skrill oraz dokonywania pierwszej wpłaty.

Neteller Jak wpłacić pieniądze przy użyciu Neteller

Netellerjest portfelem online, który pozwala płacić szybko i bezpiecznie. Działa na zasadzie podobnej do serwisów PayPal oraz Skrill (aby dokonać wpłaty, można skorzystać z usług Skrill lub Neteller, PayPal nie jest obsługiwany). Neteller, który został założony w 1999 roku, posiada licencję bankową. Możecie Państwo skonfigurować konto w Neteller za darmo, a operacje bankowe nie są obłożone prowizją.

Zapoznaj się z samouczkiem jak utworzyć konto Neteller i jak wykonać pierwszą wpłatę

Ukash Jak wpłacić pieniądze przy użyciu Ukash

Ukash jest systemem kuponów przedpłaconych. Jeśli wolisz płacić gotówką, a nie kartą kredytową, możesz rozważyć wpłaty za pośrednictwem Ukash. To bardzo prosta sprawa. W większości krajów kupony takie są sprzedawane w sklepach spożywczych, kioskach i na stacjach benzynowych.

Sprawdź na stronie internetowej Ukash gdzie znajduje się najbliższy punkt sprzedaży. Gdy dotrzesz do punktu sprzedaży, możesz zakupić w nim kupon gotówkowy (na kwotę 200 lub 500 €, kupony o niższych wartościach nie mogą być wykorzystywane na potrzeby tradingu). Na każdym kuponie wydrukowany jest 19-cyfrowy kod PIN. Zachowaj ten kod, jego podanie jest niezbędne podczas realizowania wpłaty. Zarejestruj się w serwisie brokerskim i wybierz Ukash jako metodę wpłaty, a następnie wpisz swój kod PIN w odpowiednim polu. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie praktycznie natychmiast. Usługa jest bezpłatna i objęta licencją przez banki krajowe we wszystkich krajach europejskich.

 
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  24Option

Rodeler Ltd
Niezawodny serwis brokerski z ładną grafiką i łatwą obsługą. Zapewnia wsparcie również w języku polskim przez e-mail i telefon.
Moja szybka porada: Możesz skorzystać z uch centrum edukacji bezpośrednio na stronie głównej. Możesz oglądać darmowe filmy, czytać darmowe e-booki lub naturalnie możesz także skontaktować się z pomocą techniczną.
Minimalna wpłata: $250
 

  IQ Option

IQOption Europe Ltd
Nowy broker, który oferuje bardzo wysokie wypłaty (92%) i minimalny wymagany depozyt.
Moja szybka porada: Broker idealny dla początkujących, którzy chcą wystartować z małym depozytem.
Minimalna wpłata: $10
 
 
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.