More information
Jak wpłacić pieniądze za pomocą karty kredytowej/debetowej Jak wpłacić pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego Skrill Neteller Ukash
 

Jak wpłacić pieniądze za pomocą karty kredytowej/debetowej Jak wpłacić pieniądze za pomocą karty kredytowej/debetowej  Zalecany sposób dokonania wpłaty

Karta kredytowa lub debetowa to łatwy sposób na wpłatę pieniędzy, bowiem transakcja jest przetwarzana natychmiast.

Aby dokonać wpłaty za pomocą karty, musi ona posiadać aktywną opcję transakcji online. Niektóre karty mają transakcje online      domyślnie wyłączone, więc w takiej sytuacji należy zwrócić się do banku z zapytaniem o możliwość korzystania z karty podczas realizowania płatności online. Jeśli próbowali Państwo dokonać wpłaty kartą, a operacja nie powiodła się, należy skontaktować się z bankiem. Niektóre banki włączają tę funkcję na żądanie, inne pozwalają zrobić to samodzielnie za pośrednictwem bankowości internetowej.

Jeśli rzeczywiście nie możecie Państwo używać swojej karty online lub nie chcecie wprowadzać danych karty przez Internet, zawsze pozostaje skorzystanie z jednej z poniższych opcji.

Jak wpłacić pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego Jak wpłacić pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego  Zalecany sposób dokonania wpłaty

Wszyscy brokerzy oferują możliwość dokonywania wpłat za pomocą przelewu bankowego. Ogólnie rzecz biorąc, zazwyczaj dostępne są dwie opcje - wpłata na rachunek bankowy brokera ulokowany albo w banku w tym samym kraju, albo zagranicznym. Opcje przelewu są często określane przez brokerów w następujący sposób: "Wire Transfer" oraz "Fast Bank Transfer". Gdziekolwiek ujrzysz opcję "Fast Bank Transfer", wybierz właśnie ją, ponieważ oznacza ona lokalny rachunek bankowy w większości krajów na całym świecie - taka operacja jest łatwiejsza do przeprowadzenia i tańsza.

Jeśli broker ma tylko rachunek w banku zagranicznym, konieczne będzie zrealizowanie przelewu międzynarodowego, z którym zazwyczaj związane są dodatkowe opłaty, a dodatkowo może on potrwać kilka dni. W tym przypadku lepiej jest dokonać wpłaty kartą kredytową. Jednakże, jeśli naprawdę chcesz wysłać tradycyjny przelew bankowy, możesz to zrobić za pośrednictwem bankowości internetowej lub w najbliższym oddziale banku.

Skrill Jak wpłacić pieniądze przy użyciu Skrill

Skrill/Moneybookers jest usługą typu portfel elektroniczny bardzo podobną do PayPal. Możesz ją wykorzystać do uzyskania dostępu do pieniędzy w dowolnym miejscu na świecie. Jest bardzo łatwa w użyciu - można wpłacać pieniądze na konto Skrill za pomocą standardowego przelewu bankowego. Kiedy masz już pieniądze na swoim koncie Skrill, możesz teraz dokonać wpłaty, dokonać płatności przez Internet lub wysłać pieniądze do konkretnej osoby. Nie musisz wtedy korzystać z karty kredytowej/płatniczej, a wszystkie płatności są zawsze przetwarzane natychmiast.

Proponujemy zapoznać się z poradnikiem na temattworzenia konta Skrill oraz dokonywania pierwszej wpłaty.

Neteller Jak wpłacić pieniądze przy użyciu Neteller

Netellerjest portfelem online, który pozwala płacić szybko i bezpiecznie. Działa na zasadzie podobnej do serwisów PayPal oraz Skrill (aby dokonać wpłaty, można skorzystać z usług Skrill lub Neteller, PayPal nie jest obsługiwany). Neteller, który został założony w 1999 roku, posiada licencję bankową. Możecie Państwo skonfigurować konto w Neteller za darmo, a operacje bankowe nie są obłożone prowizją.

Zapoznaj się z samouczkiem jak utworzyć konto Neteller i jak wykonać pierwszą wpłatę

Ukash Jak wpłacić pieniądze przy użyciu Ukash

Ukash jest systemem kuponów przedpłaconych. Jeśli wolisz płacić gotówką, a nie kartą kredytową, możesz rozważyć wpłaty za pośrednictwem Ukash. To bardzo prosta sprawa. W większości krajów kupony takie są sprzedawane w sklepach spożywczych, kioskach i na stacjach benzynowych.

Sprawdź na stronie internetowej Ukash gdzie znajduje się najbliższy punkt sprzedaży. Gdy dotrzesz do punktu sprzedaży, możesz zakupić w nim kupon gotówkowy (na kwotę 200 lub 500 €, kupony o niższych wartościach nie mogą być wykorzystywane na potrzeby tradingu). Na każdym kuponie wydrukowany jest 19-cyfrowy kod PIN. Zachowaj ten kod, jego podanie jest niezbędne podczas realizowania wpłaty. Zarejestruj się w serwisie brokerskim i wybierz Ukash jako metodę wpłaty, a następnie wpisz swój kod PIN w odpowiednim polu. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie praktycznie natychmiast. Usługa jest bezpłatna i objęta licencją przez banki krajowe we wszystkich krajach europejskich.

 
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binatex

Binatexia Ltd
A broker perfect for beginners. They offer low minimum deposit and a free demo account
Moja szybka porada: Try the free demo account and when making your first deposit, use the offered bonus
Minimalna wpłata: 10$
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

  Janek123 (212.90.166.*) napisał

Martin Gale

Czy się sprawdza strategia Martin Gale?

  Wojtek (212.90.166.*) napisał

Re: Martin Gale - Janek123

Sprawdza się, ale musisz mieć bardzo duży kapitał i inwestować nie więcej jak 0.5% kapitału. Ja handluje już 3 lata, ciągle na plusie, nie ma żadnych problemów.

  Jacek (212.90.166.*) napisał

OPCJE BINARNE    ZASTANAWIAM SIE

Jakiego brokera najlepiej wybrac?

  Artur (83.11.251.*) napisał

Cześć :)

Cześć, chciałbym zacząć zarabiać pieniądze w internecie, mógłbyś mi pomóc od czego zacząć ?

  Wojtek (31.109.22.*) napisał

???

Cześć
Jaką masz strategie na opcję binarne i na jakiej platformie grasz

  Ryszard (31.11.135.*) napisał

Zarobić

Chciałbym informacji jak mam postępować aby zarobić.
Angielskim nie władam.

  Maks (94.254.162.*) napisał

Zapytanie.

Czy to naprawde działa ??? W jaki sposób mogę zarobić takie grube pieniądze ?

  Krystian (94.42.153.*) napisał

Witam     Zarobić pieniądze

Witam chciał bym szybko zarobić pieniądze przez internet proszę o odpowiedź .pozdrawiam

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.