More information

Czy ta metoda jest pewna i bezpieczna?

Tak, opisywana metoda jest całkowicie legalna i każdy może z niej korzystać. Można bezpiecznie używać jej w sprawdzonych, licencjonowanych serwisach internetowych (polecanych przez nas). Korzystam z nich od wielu lat i nigdy nie natknąłem się na jakiekolwiek problemy.

Jak mogę dokonać wpłaty początkowej?

Dostępnych jest wiele metod wpłat, opisałem wszystkie z nich na tej stronie. Najwygodniejsze w użyciu są karty kredytowe lub elektroniczne portfele (Skrill lub Neteller). Jeśli Państwa karta nie zadziała, można zawsze dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem bankowym (zazwyczaj możliwym poprzez usługę bankowości internetowej).

Jaką kwotę należy wpłacić?

Sugeruję wpłatę kwoty o równowartości co najmniej 1000 zł, dzięki czemu będzie można w pełni wykorzystać moją metodę. Jeśli wpłacicie Państwo niższą kwotę, opisywana metoda może stać się ryzykowna i nie zadziałać tak, jak należy. Możecie Państwo także otrzymać premię od pierwszej wpłaty, która działa na zasadzie dopełnienia (ang. "top-up"). Przykładowo jeśli wpłacicie Państwo 2000 zł, otrzymacie najczęściej premię w wysokości 2000 zł, co oznacza , że można zacząć zarabiać operując kwotą w wysokości 4000 zł.

Jak realizowane są wypłaty? Jak często powinno się wypłacać środki?

Ogólnie rzecz biorąc sugeruję dokonywanie wypłat raz na miesiąc. Jedna wypłata miesięcznie jest za darmo, jeśli natomiast będziecie zlecać Państwo wypłaty częściej, zazwyczaj obarczone jest to dodatkowymi opłatami. Gdy zechcecie Państwo wypłacić środki, wystarczy w tym celu po prostu kliknąć przycisk WYCOFAJ na stronie Państwa konta, następnie pojawi się monit o podanie informacji na temat Państwa rachunku bankowego. Wypłacone środki zazwyczaj trafiają na rachunek docelowy w ciągu 24-48 godzin.

Gdzie powinienem grać?

Chciałbym wyraźnie podkreślić, że opisywana metoda działa tylko w sprawdzonych i licencjonowanych serwisach internetowych, takich jak wyszczególnione tutaj.             Podczas korzystania z nich nie napotkałem na żadne problemy, metoda działa i wypłacam wygrane na bieżąco.

Czy mogę użyć tej metody w kilku serwisach jednocześnie? Jak często należy grać?

Tak, dokładnie takie postępowanie polecam, możecie Państwo zarejestrować się w dwóch serwisach, dokonać wpłaty środków w każdym z nich i zacząć zarabiać. Polecam spędzić maksymalnie 30 minut dziennie w każdym z serwisów. Jeśli będą Państwo spędzać dla przykładu 8 godzin dziennie w jednym serwisie, może to zacząć wzbudzać podejrzenia (a dodatkowo byłoby również nudne!).

Czy mogę skontaktować się z Tobą przez Skype lub na Facebooku?

Stworzyłem tę stronę, aby podzielić się moją wiedzą z innymi osobami. Chciałbym pomóc, ale niestety nie mogę spędzać kolejnych godzin objaśniając metodę każdemu z osobna.
Możecie Państwo skontaktować się ze mną za pośrednictwempoczty elektronicznej, a ja najprawdopodobniej udzielę odpowiedzi na pytanie - choć może to potrwać kilka dni.

Moja metoda jest opisana tutaj za darmo i każdy może jej użyć. Możecie Państwo się z nią zapoznać, upewnić się, że ją rozumiecie i             następnie zacząć jej używać. Pokazałem Wam możliwość, ale nie mogę Was zmusić lub zrobić wszystkiego za Was.

Jeśli nadal nie macie Państwo pewności, to może po prostu moja metoda nie jest odpowiednia dla Was.             Skierowana jest ona do nietuzinkowych ludzi, którzy wiedzą, czego chcą, dla niektórych osób tradycyjna praca od 8:00 do 16:00 może być jednak lepszym rozwiązaniem.

Przeczytałem cały tekst, ale nadal go nie rozumiem. Czy dysponujesz uproszczoną wersją, krok po kroku?

Rozumiem, że całe zagadnienie może nieco być mylące dla początkujących w tej dziedzinie, dlatego też przygotowałem uproszczoną, skróconą wersję opisu mojej metody. Możesz do niego dotrzeć klikająctutaj. Jednak nadal zalecam przeczytanie pełnego opisu, a także komentarzy innych użytkowników na dole strony.

Czy muszę pobrać oprogramowanie, czy mogę grać przez Internet?

Niektóre serwisy internetowe oferują oprogramowanie klienckie, które można pobrać i zarabiać pieniądze korzystając z niego. Jednak nie jest to konieczne i zawsze można korzystać bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Wersja do pobrania służy tylko dla Państwa wygody, a jej funkcjonalność jest identyczna z wersją przeglądarkową.

Próbowałem uzyskać dostęp do strony internetowej, ale nie wczytuje się ona lub jest zablokowana. Co należy zrobić?

Prawdą jest, że niektóre serwisy internetowe mogą być zablokowane w niektórych krajach. Na początek należy spróbować zarejestrować się we wszystkich z nich. Jeśli żaden z serwisów nie działa, oznacza to, że adres IP z Twojego kraju jest zablokowany na stałe. W tym przypadku mogą Państwo spróbować pobrać narzędzie o nazwie VPN. Pozwala ona zmienić swój adres IP na pochodzący z innego kraju. Najlepszym darmowym narzędziem tego typu jest TunnelBear.

 
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary.com

Binary Ltd.
To najstarszy i najbardziej znany dostępny broker opcjami binarnymi, utworzenie darmowego konta zajmuje mniej niż minutę.
Moja szybka porada: Wymagania w stosunku do minimalnego depozytu są bardzo niskie, ale żeby zarobić prawdziwe pieniądze powinieneś wpłacić przynajmniej 200 dolarów.
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
A modern broker with a small minimum required deposit
Moja szybka porada: The broker allows nonstop trading including the weekend with trades from as little as $1
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Artur (83.11.251.*) napisał

Cześć :)

Cześć, chciałbym zacząć zarabiać pieniądze w internecie, mógłbyś mi pomóc od czego zacząć ?

  Wojtek (31.109.22.*) napisał

???

Cześć Jaką masz strategie na opcję binarne i na jakiej platformie grasz

  Ryszard (31.11.135.*) napisał

Zarobić

Chciałbym informacji jak mam postępować aby zarobić. Angielskim nie władam.

  Maks (94.254.162.*) napisał

Zapytanie.

Czy to naprawde działa ??? W jaki sposób mogę zarobić takie grube pieniądze ?

  Krystian (94.42.153.*) napisał

Witam     Zarobić pieniądze

Witam chciał bym szybko zarobić pieniądze przez internet proszę o odpowiedź .pozdrawiam

  ANNA (37.248.159.*) napisał

zarób

proszę o przesłanie instrukcji i informacji odnośnie dokonywania transakcji. Angielskim nie władam i mam problem a w ciemno nie da się ryzykować. anna

  Wiktoria (78.8.12.*) napisał

Prosze o pomoc     IQ option

Bardzo proszę o pomoc w rozpoczęciu

  Magdalena (178.235.43.*) napisał

chce przelew 10euro

Witam! Chce przelew 10 $ . Gdzie jest przelew ? Mam karta Skriil. Proszę o pomoc. Dziękuję

  Basia (77.114.44.*) napisał

Pomoc     Binomo.com

Jak moge przelac pieniadze co mam na platformie 24 Option na robota prosze o wskazówkę czy musze wplacic następne pieniądze żeby to uruchomić

  Tomasz (31.41.28.*) napisał

Jak zarabiać?

Witam, zajrzalem na Pana stronę i powiem szczerze, że mnie to zainteresowało. Przeczytałem bardzo dużą ilość materiału na tej stronie lecz szczerze mówiąc jestem w tym samym miejscu w jakim byłem zanim tu zajrzałem. Czy mógłby PAN wytłumaczyć krok po kroku co mam robić? gdzie wejść się zarejestrować itp.. Byłbym wdzięczny, pozdrawiam :)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.